RESPONZIVNÍ DESIGN

Jen za poslední rok vzrostl počet příchodu na web z mobilního telefonu o 33%. Právě díky chytrým telefonům jsou dnes lidé online prakticky kdekoliv a kdykoliv, nakupují přes eshopy, vyhledávají informace,… Je ale na tohle připraven i váš web?

WEBOVÉS TRÁNKY 21. STOLETÍ

V této době je ještě stále většina webových stránek navržena pro klasické počítače nebo notebooky. Jejich prohlížení vás tedy stojí hromady a hromady přibližování, oddalování a scrollování k vyhledání informací, které potřebujete. Právě toto zdlouhavé vyhledávání návštěvníka ve většině případech odradí, přemístí se radši ke konkurenci a vy tak přicházíte o potencionálního zákazníka.

CO JE TO RESPONZIVITA?

Takže obecně. Co to stále omílané responzivní zobrazení vlastně znamená? Jednoduše právě to vám umožňuje prohlížet si webové stránky rychle a pohodlně bez ohledu na to, z jakého zařízení. Ať už se tedy jedná o stolní počítač s maximálním rozlišením, notebook, laptop, tablet nebo chytrý telefon. Responzivní web se vám okamžitě při načtení stránky přizpůsobí danému displeji.  

CO MOŽNÁ NEVÍTE

Když trochu zabrouzdáme do statistik zjistíme, že 80% populace vlastní mobilní telefon. Z toho 1 miliarda jsou chytré telefony. Telefon je poté dnes již tak nedílnou součástí života lidí, že 89% z nich otevře internetový prohlížeč hned několikrát denně. Představte si, že například sedíte v přeplněné čekárně, jedete ve vlaku, nebo máte obědovou pauzu. Proč právě tohoto volného času nevyužít a nezařídit věci, co by vás čekali doma hned, právě pomocí chytrého telefonu. Takto dnes přemýšlí většina lidí.

MÁM RESPONZIVNÍ WEB?

Ptáte se, jak zjistit zda vaše stránky tohle splňují? Jednoduše si to můžete ověřit přes odkaz: AM I RESPONSIVE? , kde stačí zkopírovat adresu vašich stránek a přes tlačítko GO! se právě o tomto faktu ihned přesvědčit. Není zobrazení vašich webových stránek ideální? Nevěšte hlavu, řešení není vůbec složité. Stačí nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou konzultaci, kde probereme vaše možnosti a to, jak vám můžeme pomoci s tím, aby jste již díky nezbytnosti této doby nepřicházeli o další zákazníky.   Máte otázky? Napište nám!  

Předchozí článek Další článek