HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU

Key Account Manager

Náplň tvé práce

Tvojí každodenní činností bude aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, sledování vývoje trhu a trendů. Budeš pravou rukou majitele společnosti. Budeš výrazným způsobem určovat směr digitální agentury a podílet se na projektech z hlediska uživatelského rozhraní. I tvůj názor je důležitý! Rozhodně by jsi neměl/a zapomínat na naše klienty a starat se o ně, zda něco nepotřebují.

Co ti nabízíme

Stabilní zázemí agentury s tradicí od roku 1992, kdy máme za sebou stovky úspěšných realizací. Přátelské prostředí, mladý kolektiv, dobrá káva a o zábavu je postaráno, jak jinak než s klienty. Máš možnost se rozvíjet a růst, učit se nové programovací jazyky a pracovat na projektech jak samostatně, tak v týmu. Očekáváme samostatnost a pečlivost, ale žádost o radu je u nás vítána. Raději ti vše X krát vysvětlíme a ukážeme, ale musí se ti pracovat dobře.

  • Slevy na kulturní akce
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Počítač, telefon
  • Stravenky
  • Sick days
  • 20 dní dovolené (pouze na HPP)
  • Smlouva na HPP doba neurčitá / IČ (dle domluvy)
  • Možnost i zkráceného úvazku / hodinový budget na měsíc

Očekáváme:

Pracovní pozice není jednoduchá a rádi bychom, aby jsi min. disponoval/a těmito požadavky:

  • Vzdělání: min. středoškolské - výhodou obchod nebo marketing
  • Komunikace je tvůj denní chléb a sedneš si s každým
  • Musíš být týmový hráč a být oporou i pro druhé
  • Měl/a by jsi umět dotahovat věci do konce, tah na branku
  • Pokud si umíš organizovat svou práci a určovat priority, tak už teď máš plus!
  • Jsi obchodník a umíš naslouchat a vyhodnotit, co bude pro klienta zajímavé a co by mohlo zajímat?
  • Vytrvalost a chuť na sobě makat
  • Schopnost se učit a rozvíjet se
  • Proaktivní přístup, umíš najít příležitosti tam, kde je nikdo nevidí? To jako fakt? Bereme tě!

Přátelství založené na obchodu je mnohem lepší než obchod založený na přátelství.

John Davison Rockefeller

ZAŠLETE NÁM SVÉ CV