HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU

Kodér junior
s grafickým citem

Náplň tvé práce

Tvoji každodenní prací bude kódování a skládání webových a e-shopových projektů s úpravami HTML kódu a CSS kódu. Nejedná o náročné vývojářské práce a tato pozice je vhodná i pro začátečníky. Máme zázemí, kde ti se vším pomůžeme a pokud nebudeš vědět, co jak nakódovat, tak si to zkrátka najdeš na internetu a nebo se zeptáš zkušených kolegů. Rozhodně nebudeme bránit tvému rozvoji a můžeš se učit programovat i složitější věci a stát se tak postupně vývojářem. Budeme jedině rádi! Rozhodně by ti neměl chybět grafický cit, aby to, co uděláš vypadalo i hezky a uměl/a sis s tím vyhrát. Vizuální stránka je důležitá.

Co ti nabízíme

Stabilní zázemí agentury s tradicí od roku 1992, kdy máme za sebou stovky úspěšných realizací. Přátelské prostředí, mladý kolektiv, dobrá káva a o zábavu je postaráno, jak jinak než s klienty. Máš možnost se rozvíjet a růst, učit se nové programovací jazyky a pracovat na projektech jak samostatně, tak v týmu. Očekáváme samostatnost a pečlivost, ale žádost o radu je u nás vítána. Raději ti vše X krát vysvětlíme a ukážeme, ale musí se ti pracovat dobře.

  • Slevy na kulturní akce
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Počítač, telefon
  • Sick days
  • 20 dní dovolené (pouze na HPP)
  • Smlouva na HPP doba neurčitá / IČ (dle domluvy)
  • Možnost i zkráceného úvazku / hodinový budget na měsíc

Očekáváme:

Co by jsi měl/a umět:

  • Základní či mírně pokročilá znalost HTML5 a CSS3. Pokud váháš, co je tím myšleno, tak si představ jednoduchou situaci, že tě posadíme před počítač a budeme chtít vložit do stránky napozicovaný obrázek, nastylovat tlačítko, vložit textový blok a nastylovat. Zkrátka nic složitého, když víš, co je HTML a CSS.
  • Mít grafický cit, ideálně znalost Adobe Photoshop, Adobe XD nebo Figma (výhodou)
  • Pečlivost, schopnost si sám určovat priority pro daný den.
  • Schopnost se učit nové dovednosti v kódování případně programování.
  • Proaktivní přístup

PRACOVNÍ POHOVOR BUDE OBSAHOVAT MALÝ PRAKTICKÝ ÚKOL, KDE SE OVĚŘÍ TVÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI.

PRACOVIŠTĚ - CENTRÁLA YASHICA DIGITAL TŘEBÍČ

ZAŠLETE NÁM SVÉ CV