ACCOUNT MANAGER - JUNIOR

Čekáme na tebe

Hledáme do našeho týmu člověka, srdcaře, který hledá pracovní příležitost, kde se může rozvíjet a učit se nové věci. Jsi aktivní a baví tě komunikovat s lidmi? Přesně tebe hledáme! Nabízíme ti prostředí nejrychleji rostoucí digitální agentury na Vysočině! 🙂

Naskoč do našeho digitálního světa, kde se denně podílíme na zajímavých projektech. Tvojí hlavní činností bude servis a komunikace se stávající klienty, řešení jejich požadavků a předání zadání na tvé nové kolegy. Zpracování cenových nabídek, jejich odsouhlasení. Pomoc kolegům při testování projektů – taková malá hra “na zákazníka”, kdy hledáš chyby. Součástí této náplně je i vyhledávání nových zákazníků u kterých si myslíš, že jim máme co nabídnout a odměna tě nemine!

Náplň práce

  • Péče o portfolio našich zákazníků, udržování a rozvíjení dobrých obchodních vztahů
  • Znát a řešit potřeby a přání zákazníků, umět navrhnout řešení i za pomocí konzultace svých kolegů
  • Prezentace, cenové nabídky, příprava smluv vedoucí k uzavření obchodního případu
  • Monitoring konkurence a novinek na trhu a vzdělávání se
  • Nové nápady pro nás růst
  • Vyhledávání nových příležitostí

Co ti nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy a prémie (dle výsledků)
  • Počítač a telefon i pro soukromé účely
  • Firemní stravenky – plně hrazeny
  • Sick days
  • 20 dní dovolené
  • Smlouva na HPP
  • Příspěvek na jazykové či vzdělávací kurzy
  • SEDUO – vzdělávací portál, získej odbornost s certifikací (https://www.seduo.cz/)
  • Sleva na bazén
  • Sleva do restaurací
  • Sleva na kulturní akce
  • Home-office, řešíme individuálně dle domluvy

Co očekáváme

To nejdůležitější je komunikativnost, chuť pracovat s lidmi a proaktivní přístup. Práce s lidmi tě musí naplňovat. Dále by jsi měl/a mít tyto vlastnosti:

  • komunikaci, samostatnost a odpovědnost
  • skvělá znalost ČJ – mluvená i písemná forma
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • dobrá organizace práce a schopnost si určit priority
  • telefonování a psaní emailů
  • umět přinášet vlastní nápady a kreativitu, týmový hráč
  • cizí jazyk AJ nebo NJ je výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost programů Office (PowerPoint, Word, Excel – základy)

Zkušenosti ve stejném odvětví výhodou, nikoliv podmínkou. U nás není důležitý počet titulů, ale chuť pracovat a musí z tebe vyzařovat energie. Nehledáme zaměstnance, ale parťáka, kolegu, který s námi potáhne za stejný konec lana.

Jsme pohodový a přátelský tým mladých lidí a hledáme mezi sebe nového kolegu / kolegyni. Máme nastavenou rodinnou atmosféru, tradice a práce nás hlavně baví! ♥️

Líbí? Pošli nám své CV

Místo výkonu práce: Třebíč, YASHICA – centrála

Nástup možný: ihned

Jak to u nás vypadá?

Čeká tě hezké a moderní pracoviště, kde se dobře pracuje. Kuchyňka s kávovarem, jídelnou a plánujeme vytvořit i herní koutek.

Skvělé portfolio, které pomáhá prodávat!