fbpx

GRAFIK/ČKA webdesign

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu grafika/grafičku se specializací na webdesign. Máš zkušenosti s návrhy webových stránek, e-shopů a aplikací? Umíš vytvářet vlastní elementy a prvky, které dají projektu nový náboj? Webdesign je velmi složitý obor a potřebujeme tvé zkušenosti, abychom dokázali z hlediska UX vytvářet zajímavé a funkční projekty. Troufáš si? Připoj se k nám! 🙂

Co ti nabízíme

Stabilní zázemí agentury s tradicí od roku 1992, kdy máme za sebou stovky úspěšných realizací. Přátelské prostředí, mladý kolektiv, dobrá káva a o zábavu je postaráno, jak jinak než s klienty.

Budeš mít v rukou velkou moc a svobodu. Právě na tobě bude záležet, zda bude projekt úspěšný, krásný a funkční. Klienti nakupují očima a grafický návrh je zkrátka stavební pilíř. Někteří klienti jsou nároční, takže by jsi měl/a být trpělivý/á. Pokud chceš vytvářet projekty pro nejrychleji rostoucí digitální agenturu na Vysočině, tak se k nám připoj!

Nabízíme benefity mezi které patří:

  • Slevy na kulturní akce
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Počítač
  • Možnost firemního stravování
  • Sick days
  • 20 dní dovolené (pouze na HPP full-time)
  • Smlouva na HPP
  • Možnost i zkráceného úvazku

Co od tebe očekáváme

Prokazaltelné znalosti a dovenosti v programování:

  • samostatnost a odpovědnost
  • kreativitu a schopnost přinášet vlastní myšlenky a nápady a umět je přetavit do vizuální podoby
  • grafické programy Adobe Photoshop, Adobe XD nebo Figma

Pošli nám své CV

Místo výkonu práce: Třebíč

Nástup možný: ihned

Formulář

Co můžeme pro vás udělat? Prosím vyplňte jednoduchý formulář a my se s vámi spojíme.