IT správce a projekt manager

Čekáme na tebe

Hledáme do našeho týmu člověka, který se nám bude starat o nastavení serverů a prodlužování domén. Dále spuštění projektů na předem určených doménách a mnoho dalšího. Měl/a by jsi být technický typ. Nabízíme ti prostředí nejrychleji rostoucí digitální agentury na Vysočině! 🙂

Tvou denní činností bude zakládání testovacích domén, spouštění projektů na uvedené doméně, aktivace SSL certifikátu, provedení migrace webu / e-shpu na jiný test a mnoho dalšího. Mimo to budeš mít na starost aktuální projekty budeš hlídat termíny a stav projektů vs. zadání od našeho klienta.

Náplň práce

  • Správa našich serverů, které máme od třetích stran
  • Prodlužování domén, zakládání nových testovacích domén
  • Spuštění projektů a kompletní otestování projektu před spuštěním
  • Projekt management – komunikace s kolegy ohledně projektu a dohlédnutí na průběh projektů, především hlídání termínů.

Co ti nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy a prémie (dle výsledků)
  • Počítač a telefon i pro soukromé účely
  • Firemní stravenky – plně hrazeny
  • Sick days
  • 20 dní dovolené
  • Smlouva na HPP
  • Příspěvek na jazykové či vzdělávací kurzy
  • SEDUO – vzdělávací portál, získej odbornost s certifikací (https://www.seduo.cz/)
  • Sleva na bazén
  • Sleva do restaurací
  • Sleva na kulturní akce
  • Home-office, řešíme individuálně dle domluvy

Co očekáváme

To nejdůležitější je komunikativnost, chuť pracovat s lidmi a proaktivní přístup. Práce s lidmi tě musí naplňovat. Dále by jsi měl/a mít tyto vlastnosti:

  • komunikaci, samostatnost a odpovědnost
  • skvělá znalost ČJ – mluvená i písemná forma
  • znalost technické problematiky u serverů a domén jako FTP, databáze, změna DNS záznamů, přesměrování, aktivace SSL certifikátu a jiné.
  • dobrá organizace práce a schopnost si určit priority
  • telefonování a psaní emailů
  • cizí jazyk AJ nebo NJ je výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost programů Office (PowerPoint, Word, Excel – základy), Total Commander a jiné

Zkušenosti ve stejném odvětví výhodou, nikoliv podmínkou.

Jsme pohodový a přátelský tým mladých lidí a hledáme mezi sebe nového kolegu / kolegyni. Máme nastavenou rodinnou atmosféru, tradice a práce nás hlavně baví! ♥️

Líbí? Pošli nám své CV

Místo výkonu práce: Třebíč, YASHICA – centrála

Nástup možný: ihned

Jak to u nás vypadá?

Čeká tě hezké a moderní pracoviště, kde se dobře pracuje. Kuchyňka s kávovarem, jídelnou a plánujeme vytvořit i herní koutek.

Skvělé portfolio, které pomáhá prodávat!