ACCOUNT MANAGER

Držíme ti flek

Hledáme do našeho týmu člověka, srdcaře, který hledá výzvy. Jsi komunikativní, aktivní a máš obchodního ducha? Umíš najít příležitost tam, kde ji jiní nevidí? Přesně tebe hledáme! Nabízíme ti prostředí nejrychleji rostoucí digitální agentury na Vysočině! 🙂

Máme skvělé portfolio zákazníků a případové studie – jak jsme pomohli splnit cíle. Nabídka našich služeb je široká. Při obchodním jednání můžeš poukázat na značky, které nám důvěřují.  Co třeba Marek Ztracený, Siemens, mBank nebo dáme ketchup Spak? Naše práce má poslání, pomáháme jiným firmám růst a vytváříme digitální příběhy. Mimo obchodní aktivity se můžeš těšit na společný brainstorming, nápady co nabídnout trhu nového a jak být lepší! Komunikace se stávajícími zákazníky a řešení jejich požadavků. A také se můžeš těšit na firemní akce – team building.

Náplň práce

  • Získávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o portfolio našich zákazníků, udržování a rozvíjení dobrých obchodních vztahů
  • Znát a řešit potřeby a přání zákazníků, umět navrhnout řešení i za pomocí konzultace svých kolegů
  • Prezentace, cenové nabídky, příprava smluv vedoucí k uzavření obchodního případu
  • Monitoring konkurence a novinek na trhu a vzdělávání se
  • Nové nápady pro nás růst

Co ti nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy a prémie
  • Počítač a telefon i pro soukromé účely
  • Firemní stravenky – plně hrazeny
  • Sick days
  • 20 dní dovolené
  • Smlouva na HPP
  • Příspěvek na jazykové či vzdělávací kurzy
  • SEDUO – máme členství pro vzdělávání, získej certifikáty
  • Sleva na bazén
  • Slevu do restaurací
  • Slevy na kulturní akce
  • Home-office v případě domluvy

Co očekáváme

To nejdůležitější je komunikativnost, proaktivní přístup a obchodní zkušenosti. Práce s lidmi tě musí naplňovat. Dále by jsi měl/a mít tyto vlastnosti:

  • komunikaci, samostatnost a odpovědnost
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • dobrá organizace práce a schopnost si určit priority
  • telefonování a psaní emailů
  • umět přinášet vlastní nápady a kreativitu, týmový hráč
  • cizí jazyk AJ nebo NJ je výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost programů Office (PowerPoint, Word, Excel – základy)

Zkušenosti ve stejném odvětví výhodou. U nás není důležitý počet titulů, ale chuť pracovat a musí z tebe vyzařovat energie. Nehledáme zaměstnance, ale parťáka, kolegu, který s námi potáhne za stejný konec lana.

Jsme pohodový a přátelský tým mladých lidí a hledáme mezi sebe nového kolegu / kolegyni. Máme nastavenou rodinnou atmosféru, tradice a práce nás hlavně baví! ♥️

Líbí? Pošli nám své CV

Místo výkonu práce: Třebíč, YASHICA – centrála

Nástup možný: ihned

Jak to u nás vypadá?

Čeká tě hezké a moderní pracoviště, kde se dobře pracuje. Kuchyňka s kávovarem, jídelnou a plánujeme vytvořit i herní koutek.

Skvělé portfolio, které pomáhá prodávat!