fbpx

ONLINE SPECIALISTA

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu online specialistu, který vnese nový pohled a energii do našeho týmu. Baví tě online marketing a rád/a by ses v neměl rozvíjel/a? Sleduješ trendy a žádná sociální síť ti není cizí? Máš kreativního ducha a skvělé nápady, které umíš přenést do nějaké plánu / strategie? Pak hledáme právě tebe! 🙂

Co ti nabízíme

Stabilní zázemí agentury s tradicí od roku 1992, kdy máme za sebou stovky úspěšných realizací. Přátelské prostředí, mladý kolektiv, dobrá káva a o zábavu je postaráno, jak jinak než s klienty.

Co ti nabízíme je osobní rozvoj a schopnost se vyřádit a u nás neexistuje špatný nápad nebo špatná otázka. Naopak rádi zkoušíme a experimentujeme, takže pokud hledáš pestrou práci, tak se ti bude u nás líbit.

Nabízíme benefity mezi které patří:

  • Slevy na kulturní akce
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Počítač, telefon
  • Stravenky
  • Sick days
  • 20 dní dovolené (pouze na HPP full-time)
  • Smlouva na HPP
  • Možnost i zkráceného úvazku

Co od tebe očekáváme

Prokazaltelné znalosti a dovenosti v programování:

  • samostatnost a odpovědnost
  • umět přinášet vlastní nápady a kreativitu
  • navrhovat strategie a plány pro naše klienty v online aktivitách
  • umět se dorozumět i v cizím jazyce, rádi bychom byli za angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • schopnost pracovat v aplikacích Office (PowerPoint, Word, Excel)
  • měl/a by jsi být komunikativní, přátelský/á a týmový hráč
  • znalost online prostředí a sociálních sítí včetně jejích aktivního využívání
  • výhodou zkušenosti na obdobné pozici
  • rozvoj webových stránek YASHICA DIGITAL a doplňování o nové informace
  • monitoring konkurence
  • umět pracovat v grafickém programu, ideálně Adobe Photoshop, Adobe XD nebo Figma
  • vytvářet prezentace a materiály společnosti
  • znalost analytických nástrojů Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager
  • výhodou je znalost reklamních systémů Sklik, Facebook Business manageru a Google Ads včetně práce s daty

Pošli nám své CV

Místo výkonu práce: Třebíč

Nástup možný: ihned

Formulář

Co můžeme pro vás udělat? Prosím vyplňte jednoduchý formulář a my se s vámi spojíme.