TVORBA E-SHOPU NA WORDPRESSU S WOOCOMMERCE

Online obchod na WordPressu

Začněte prodávat na internetu na nejoblíbenější světové platformě WordPress s nadstavbou WooCommerce, která přináší samé plusy.

Flexibilní a bez omezení. Takový je WooCommerce

svoboda v prodávají online

E-shop je živý organismus a WooCommerce s tím počítá. Mění se funkce, mění se soritment, mění se požadavky, zákazníci chtějí více a co je dnes, nemusí být za rok stejné. S WooCommerce máte jistotu budoucích změn. Prodávejte bez limitů.

23,4% e-shopů světově je na WooCommerce

tradice a podpora

Platforma je vyvíjena celosvětově a díky tomu má nejširší podporu, širokou nabídku doplňků se skvělými funkcemi, vysoké zabezpečení a správu e-shopu zvládne každý. Se zaškolením na obsluhu Vám pomůžeme, ale vše je intuitivní.

Řešení na míru, ale i možnost šablony

řešení na míru, nebo stačí základ?

WooCommerce e-shop nabízí integraci vlastního grafického návrhu. Vytvoříme Vám e-shop na míru s vlastním unikátním UX designem. Nepotřebujete řešení na míru a stačí Vám základní e-shop? V tom případě Vám sestavíme šablonu.

Redakční systém v češtině

jazyk, kterému rozumíte

Nenechte se zmást tím, že jde o světovou platformu. Systém a veškeré informace jsou v Češtině a se vším bude srozuměni. Žádná španělská vesnice, ale hezká česká víska.

Dáme WooCommece?

Informujte se o možnostech e-shopu na WooCommerce.

Snadná úprava obsahu

toto umí každý náš e-shop

Změny provádíte na dvě kliknutí. Mějte informace na svém e-shopu vždy aktuální. Pomocí redakčního systému to snadno zvládne každý!

Redakční systém
Objednávky

Správa objednávek

toto umí každý náš e-shop

Každý náš e-shop obsahuje správu objednávek a automatické generování faktur a dodacích listů. Umíme i napojit e-shop na účetnictví a posílat objednávky k vám. 

Jdete do toho s námi?

Líbí se vám naše práce? Informujte se o možnostech ohledně Vašeho e-shopu.