OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE (SEO)

Buďte vidět ve vyhledávači

Zadali jste si do vyhledávače Vaší firmu a nikde nic? Nebo jste hledali Vaší službu, produkt a nikde nic? V tom případě nemáte webové stránky nebo e-shop optimalizovaný pro vyhledávače, nebo-li nemáte nastavené SEO.

Optimalizace pro vyhledávače

Nezávazný audit

Chcete vědět, jak jste na tom? 

1. Audit

Pošlete nám URL adresu Vašeho webu nebo e-shopu a my provedeme nezávazný audit

2. Výsledky

Projdeme veškerá data a vyhodnotíme slabá místa, proč nejste vidět ve vyhledávačích.

3. Doporučení

Předáme Vám doporučení včetně nápravy z naší strany ve formě nezávazné nabídky.

Internetová reklama je placená reklama. Platíte vždy za proklik potenciálním zákazníkem.

Internetová reklama je placená forma reklamy. Jednoduše řečeno si platíte za to, abyste byli na lepších pozicích ve vyhledávání. Zaplatíte vždy, když potenciální zákazník na reklamu klikne. 

VYUŽÍVÁTE INTERNETOVOU REKLAMU?

Nevyhazujte peníze z okna!

Investujete do internetové reklamy? A dostáváte za své finance maximální výsledky? Nabízíme BEZPLATNÝ audit internetové reklamy, který vám ukáže, zda své finance nevyhazujete z okna! Součástí je i doporučení pro zlepšení.

Marketingové kanály

Internetová reklama může být zobrazena v následujících marketingových kanálech. Vhodné a doporučené marketingové kanály jsou definovány na základě analýzy vašeho podnikání a velikosti konkurence.

Typy internetové reklamy

Vyhledávácí síť, zvaná také jako "search", je vhodná pro získávání nových zákazníků, kteří ve vyhledávači zadávají klíčové slovo či slova spojená s vaší službou či produktem.

 

Obsahová síť neboli "displej" je vhodná pro budování značky a povědomí o značky, produktu či službě. Tento typ reklamy nepřináší ve velké míře konverze a za měřitelný cíl jsou zde považovány imprese. 

Nákupní kampaně jsou určeny výhradně pro e-shopy a zviditelní Vaše produkty přesně tam a tehdy, když je Vaši zákazníci vyhledávají. Konverzi zde tvoří přímo nákup Vašich produktů. 

Jdete do toho s námi?

Líbí se vám naše práce? Informujte se o možnostech ohledně nastavení a správy Vaší online reklamy.

Cookies

Informujte se o ceně a možnostech.

Vyhněte se zbytečným sankcím.