fbpx YASHICA DIGITAL | seo optimalizace a ppc reklama
logo YASHICA DIGITAL

PPC kampaně a SEO optimalizace

ŘEKNĚTE KONKURENCI „GOOD BYE“

Nabízíme vám nabídku nástrojů, které vám pomohou bojovat s konkurencí. Neexistuje dnes odvětví, kde by nebyla konkurence a je čím dál tím slotižejší zákazníky či partnery zaujmout a získat je na svou stranu. Nejste v tom ale sami, máme řešení. Najdeme způsob pro váš růst a máte na výběr hned z několika způsobů, ať už pomocí placené PPC reklamy či optimalizace webu. Samozřejmě ale doporučujeme obojí.

PPC reklama

Placená internetová reklama PPC (Pay Per Click) je jeden z nejsilnějších nástrojů online marketingu. Tento nástroj dokážeme implementovat pro jakýkoliv druh podnikání. Zajímá vás, co je to PPC reklama v praxi? Jde o placenou reklamu, kdy platíte za každého člověka, kterého vaše reklama zaujme a proklikne se na váš web.

Výhody, které přináší PPC reklama jsou následující:

  • Přesné cílení na pontecionální klienty (dle klíčových slov, demografických údajů atd.)
  • Určujete si, kolik si přejete za reklamu utratit – zde vám doporučíme vhodnou investici v závislosti na očekávaných výsledcích
  • Výsledky se zobrazí ihned po spuštění reklamy
  • Máte možnost budovat povědomí o značce
  • Reklama je měřitelná, jsme schopni měřit tzv. konverze

Reklamní kanály AdWords, Sklik, Facebook, Linkedin

SEO optimalizace

Máte-li webové stránky, zcela jistě jste někdy slyšeli o tzv. SEO, či optimalizaci webových stránek pod ang. zkratkou Search Engine Optimization. Všichni chceme být na prvním místě v organickém vyhledávání, ale jak na to? Jak správně tušíte, ano to je SEO. A proč je to výhodné řešit? Je rozdíl mezi lidmi, kteří jsou masírováni placenou reklamou. Když je zaujmete dostanou se na váš web, ale to ještě neznamená, že mají o vaši službu či produkt zájem. Kdežto zobrazit se lidem, kteří opravdu hledají vaše produkty či služby už značí určitou pravděpodobnost, že uspějete.

Díky optimalizaci webových stránek můžete z dlouhodobého hlediska získat klíčové pozice ve vyhledávači. Našim klientům nabízíme hned dvě varity SEO:

  1. Základní optimalizace – nastavení webových stránek tak, aby byly technicky v pořádku
  2. Kompletní optimalzace webu – dlouhodobější proces, který obsahuje základní optimalizaci, ale také dlouhodobější strategii

Chcete se dozvědět více?

Sledujte nás