fbpx

SEO TEST ONLINE A AUDIT WWW A E-SHOPU

Kde přicházíte o zákazníky?

Máte webové stránky nebo e-shop, ale nesplňuje vaše očekávání z hlediska poptávek, objednávek či vzhledu? Nebo jsou v opačném případě jde o zastaralé řešení a zvažujete modernizaci, ale nevíte čím začít? V tom případě jste na správném místě! Součástí této služby je detailní analýza webových stránek a odhalení tzv. hluchých míst, která vás denně připravují o potenciální zákazníky.

Online SEO test
vašeho webu nebo e-shopu ZDARMA

Být či nebýt vidět na internetu? To je, oč tu běží! Dnes a denně uživatelé hledají na internetu vaše nabízené produkty či služby, ale najdou vás? Pomocí SEO testu to lehce zjistíme. Výstupem je doporučení a reálné výsledky z vyhledávačů Google a Seznam.

Optimalizace pro vyhledávače

Jak audit probíhá?

Na základě vaší poptávky se s vámi spojíme a upřesníme si informace. Připravte se na to, že se budeme trošku ptát a zajímat se, neboť chceme poznat vaše podnikání a rozklíčovat úkol stávajících www stránek ve vaší firmě.

Každý audit obsahuje dokument, který popisuje výsledek vašich webových stránek. Audit můžeme členit na dvě složky. První složku tvoří uživatelský posudek stránek tj. dojem, rozvržení, funkčnost a použitelnost. Druhou složku tvoří dohledatelnost vašich webových stránek na internetu a přehled o faktorech, které mohou mít negativní dopad na viditelnost vaší firmy na internetu a také ztrátu potenciálních zákazníků. Závěr tvoří doporučení, jak s tím vším naložit a postupovat dále.

Necháte nás nahlédnout na vaše www?

Mohlo by Vás dále zajímat

Audit www
nebo
e-shopu

Řekneme vám, kde ztrácíte zákazníky a proč. Stačí nám NAPSAT

    Nezávazná poptávka

    Co můžeme pro vás udělat? Prosím vyplňte jednoduchý formulář a my se s vámi spojíme.