SEO TEST ONLINE
A AUDIT WWW A E-SHOPU

81% zákazníků vyhledává na internetu

Až 81% zákazníků vyhledává na internetu, proto je důležitá viditelnost vašeho webu nebo e-shopu ve vyhledávání. Google dnes tvoří 70% uživatelů a Seznam 30%. Pokud ani na jednom vyhledávači neexistujete, máte vážný problém!

Jste vidět, ale zákazníci nepíšou?

Máte webové stránky nebo e-shop, ale nesplňuje vaše očekávání z hlediska poptávek, objednávek či vzhledu? Nebo zvažujete modernizaci, ale nevíte čím začít? V tom případě jste na správném místě! Součástí této služby je detailní analýza webových stránek a odhalení tzv. hluchých míst, která vás denně připravují o potenciální zákazníky.

Online SEO test
vašeho webu nebo e-shopu ZDARMA

Být či nebýt vidět na internetu? To je, oč tu běží! Dnes
a denně uživatelé hledají na internetu vaše nabízené produkty či služby, ale najdou vás? Pomocí SEO testu to lehce zjistíme. Výstupem je doporučení a reálné výsledky
z vyhledávačů Google a Seznam.

Optimalizace pro vyhledávače
  • Co je to SEO?
  • Chybí mi poptávky / objednávky
  • Internetová reklama

SEO (anglický výraz Search Engine Optimization) je metoda, která se zaměřuje na viditelnost webových stránek nebo e-shopu na internetu. Jde o technické nastavení samotného webu nebo e-shopu, ale také dalších faktorů, díky kterým budou vyhledávače váš projekt považovat za důvěryhodný. Pomůžeme vám se zviditelněním na internetu.

Nejčastější příčinou, proč vás nikdo nepoptává i přesto, že máte návštěvnost, je nekvalitní zpracování webových stránek nebo e-shopu. Druhou možností může být i to, že vámi poskytovanou službu nebo produkt neumíte správně prodat, odprezentovat na webu nebo e-shopu a vaše prostředí je vysoce konkurenční. V obojím případě vám dokážeme pomoci a navrhnout řešení, které v praxi vyřeší tyto problémy.

Pokud se nacházíte ve fázi, kdy nejste na internetu vidět a jste prakticky bez poptávek či objednávek, tak nabízíme restart vašeho podnikání prostřednictvím internetové reklamy, která vám v krátkém čase přinese první poptávky a objednávky. Získejte nové zákazníky už zítra!

Jak audit probíhá?

Na základě vaší poptávky se s vámi spojíme a upřesníme si informace. Připravte se na to, že se budeme trošku ptát a zajímat se, neboť chceme poznat vaše podnikání a rozklíčovat úkol stávajících www stránek ve vaší firmě.

Každý audit obsahuje dokument, který popisuje výsledek vašich webových stránek. Audit můžeme členit na dvě složky. První složku tvoří uživatelský posudek stránek tj. dojem, rozvržení, funkčnost a použitelnost. Druhou složku tvoří dohledatelnost vašich webových stránek na internetu a přehled o faktorech, které mohou mít negativní dopad na viditelnost vaší firmy na internetu a také ztrátu potenciálních zákazníků. Závěr tvoří doporučení, jak s tím vším naložit
a postupovat dále.

CHCETE SEO AUDIT?

Díky nezávaznému audit získáte vše potřebné.

Mohlo by Vás dále zajímat