×

ONLINE STRATEGIE

Online strategie

Jste firma a přemýšlíte, jak více využít online ve Váš prospěch? Navrhneme Vám online strategii, která bude šitá na míru Vašemu podnikání a cílům. Je dost možné, že nevyužíváte všech nástrojů a výhod, které nabízí internet. Trh se čím dál více digitalizuje a Vy můžeme být u toho. Založit si sociální síť je dnes jednoduché, ale jak s ní pracovat? Na tuto a další otázky Vám odpoví naše online strategie.

Být na Facebooku nestačí

Většina firem, využívá sociální sítě z důvodu, že je to dnes trend a způsob, jak říci svým zákazníkům, že jdete s dobou, ale co s tím dále? Je to opravdu jediná cesta, kde můžete rozvíjet své podnikání? A co další nástroje? Jestliže máte Facebook, jak využíváte těch 5.1 mil. uživatelů, které Facebook v České republice má?

Zvyky se mění, digitalizace

Stále více Čechů nakupuje, nebo hledá služby a produkty s mobilem v ruce. Jste mobilní? Jste na toto připraveni? Desktopové zobrazení se snižuje, samozřejmě záleží na odvětví.  Dnešní firmy, které investují do internetové reklamy se zaměřují na video reklamu, která tvoří čtvrtinu celé investované částky. Věděli jste, že lidé tráví denně na sociálních sítích v průměru 159 minut?

Nezávazná konzultace

Využijte nezávazné konzultace, která Vám ukáže směr a možnost, jak využít dnešních online nástrojů a internetu ve prospěch Vašeho podnikání.

Už jen jeden krok