fbpx

Audit internetové reklamy

Jak dostat z reklamy maximum

Nevyhazujte
peníze z okna!

Využíváte internetovou reklamu? A jak jste spokojeni s výsledky? Z praxe máme takové zkušenosti, že mnoho klientů přichází denně v průměru o 20 objednávek díky nedostatečnému nastavení.

Využijte BEZPLATNÝ
AUDIT

Nabízíme všem firmám a podnikatelům bezplatnou revizi internetové reklamy. A co za to? Nic! Je to bezplatné a nezávazné. A co z toho máme? Většinou nového klienta, protože u 80% případů přineseme při stejných či nižších nákladech lepší výsledky! 

Nevěříte? Přesvědčte se!
Audit internetové reklamy

Nejčastější příčiny
neefektivní reklamy

Špatné definování cílové skupiny a neznalost konkurenčního prostředí.

Kreativa nebo textové inzeráty samotné reklamy nejsou správně definované a nezaujmou.

Nejsou v reklamě vyloučena irelevantní klíčová slova, která Vás stojí peníze.

Cílová URL adresa, kam se odkazují potenciální zákazníci nemá vhodný obsah nebo kreativu.

Jak audit probíhá?

  • Seznámeni s Vámi
  • Revize reklamy
  • Vyhodnocení a doporučení

Na základě vaší poptávky se s vámi spojíme. Budeme od vás potřebovat znát stávající situaci internetové reklamy. Zajímá nás například kolik utrácíte měsíčně za reklamu, kdo je vaše cílová skupina a co je cílem internetové reklamy. Také potřebujeme znát vaše podnikání a jak fungujete. 

Nezbytným krokem pro audit internetové reklamy bude přístup do jednotlivých reklamních systémů, které v tuto chvíli využíváte. Zpravidla se jedná o Google Ads, Sklik, Heureka, Zboží.cz nebo Facebook Business Manager.

Každý audit obsahuje dokument, který popisuje efektivitu vaší stávající reklamy. Nechybí zde doporučení, co bychom z našeho pohledu a našich odborníků na internetovou reklamu nastavili jinak. A pokud tato situace nastane, obdržíte o nás nabídku kompletní optimalizace.

Řešení na klíč!

Zajistíme audit internetové reklamy. Změna nastavení reklamy na základě auditu a vytvoření obsahové či kreativní stránky, aby reklama vykazovala lepších výsledků. Součástí je pravidelný monitoring a jednou za měsíc velký report. Konzultujte výsledky s našim specialistou na internetovou reklamu a sledujte výsledky v reálném čase.

Reklama na Seznamu

Mohlo by Vás dále zajímat

Audit internetové reklamy

Nevyhazujte peníze z okna, ale dostaňte z reklamy a za své peníze MAXIMUM!

Formulář

Co můžeme pro vás udělat? Prosím vyplňte jednoduchý formulář a my se s vámi spojíme.