TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Jste stavební firma?

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky, které budou splňovat Vaše představy a budou jasně prezentovat to, co děláte a v čem jste dobří. 

Zkušenosti a tradice

17 členů v našem týmu

1. Návrh

Navrhneme vám řešení na míru pro vaše podnikání.

2. Realizace

Webové stránky postavíme tak, aby splňovaly dnešní trendy a požadavky.

3. Servis a rozvoj

Zajistíme i další rozvoj a podporu webových stránek a také jejich propagaci.

Vybrané reference

Potenciální zákazník v průměru navštíví 13 webů konkurence.

Webové stránky jsou digitální tváří Vaší firmy. Vytvoříme funkční web s důrazem na koncového uživatele. Žádná digitální vizitka, ale funkční a poutavé webové stránky!

Nepodceňujte prezentaci Vaší firmy

Nově Před

CMS, redakční systém

Provádějte úpravy webových stránek z kanceláře nebo pohodlí domova. Webové stránky obsahují redakční systém, pomocí kterého si můžete aktualizovat obsah, fotografie a mnoho dalšího.
Vše jednoduše na dvě kliknutí!

Kontaktujte nás

Volejte denně od 8:00 - do 18:00
nebo

Webové stránky, které zaujmou

Web vystřižený na míru, který bude přesně splňovat veškeré požadavky na moderní web, který bude podtrhávat to, v čem jste dobří. Mercedes mezi weby.

Potřebujete zkrátka moderní web, který zaujme a bude splňovat dnešní trendy, ale zároveň nepotřebujete řešení na míru? Tento web je přesně pro Vás!

Pro všechny majitele webových stránek nabízíme BEZPLATNOU revizi jejich stávajícího řešení, dle které navrhneme nejvhodnější řešení šité na míru.

Více informací

Nejčastěji u webových stránek řešíme

Modernizace vzhledu stávajících webových stránek. Ušijeme nový kabát na Vaše webové stránky, který sedne a ohromí Vaše zákazníky či partnery. První dojem neplatí pouze u lidí.

 

S novými webovými stránkami klienti často požadují i modernizaci i loga a firemní identity. S tímto jsou spojené i nové vizitky a další tiskoviny. Vše zajistíme včetně tisku.

Dokončením webových stránek to nekončí, zajistíme Vám další podporu Vašeho webu a naplánujeme Vám aktivity a kampaně, které Vás posunout zase o kus dál!

Zajistíme Vám profesionální fotografie na Váš nový web včetně video produkce. Zaujměte potenciální zákazníky krásnými ostrými fotografiemi.

Budete vidět ve vyhledávání. Lidé, kteří dnes hledají Vámi poskytované služby či produkty Vás snadněji na internetu naleznou.

Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty, kteří požadují naprogramovat atypické funkce na webové stránky a nebo webové stránky propojit s jiným softwarem.

Optimalizováno pro mobily

Vašemu novému webu to bude na mobilu, tabletu i počítači slušet. Responzivní zobrazení je dnes standard!

70 % Čechů má chytrý telefon a více jak 60% udělá první interakci přes mobilní telefon. 

Jdete do toho s námi?

Líbí se vám naše práce? Informujte se o možnostech pro Vaše webové stránky.

Proč si nás klienti vybírají