WEBOVÉ STRÁNKY PRO REALITNÍ KANCELÁŘE A DEVELOPERY

Prodávejte s námi nemovitosti

Nabízíme komplexní služby na klíč pro developerské a stavební společnosti včetně realitních kanceláří.

Profesionální tvorba webových stránek s  redakčním systémem a prodejním systémem.

Developer projekt

Prezentace nemovitosti

Správná prezentace detailu nemovitosti je klíčem ke koncovému prodeji. Dokážeme kartu nemovitosti produktu vytvořit na míru a poutavým způsobem odprezentovat veškeré informace včetně výzvy k oslovení prodejce nebo samotné rezervace.

Webové stránky pro delopery
Rezervační systém nemovitostí

Rezervace jednotek

Rezervace snadno a rychle. Systém umí automaticky provést rezervaci dané jednotky a pokud si zájemce koupi rozmyslí, může se jednotka opětovně uvolnit k prodeji. Vše se dá vizuálně odprezentovat a noví zájemci jasně vidí, jaké případné byty, pozemky či domy jsou stále k dispozici.

Občanská vybavenost a mnohem více!

Klademe důraz a zaměřujeme se i další informace spojené s prodejem nemovitosti a proto i ostatní stránky v rámci webových stránek obsahuji vše potřebné. Nejčastěji řešíme občanskou vybavenost v propojení s Google maps, kdy uživatel vidí, co všechno je v okolí dostupné jako např. restaurace, školy a jiné.

Web pro developerské projekty
Webové stránky pro realitky a developery

Dům i stavební parcely, záleží na Vás!

Dokážeme vytvořit prodejní web pro jakýkoliv účel a nemusí se jednat nutně o bytový dům, ale také např. stavební parcely či již postavené rodinné domy k prodeji. Rezervace zde může probíhat obdobně, jako bylo popsáno výše.

Vytvoříme vám web na míru

Systém umí automaticky provést rezervaci dané jednotky. Pokud si zájemce koupi rozmyslí, může se jednotka opětovně uvolnit k prodeji.

Web pro developerské projekty

Domluvte si konzultaci

Pojďte s námi nezávazně probrat spolupráci. Vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme.