fbpx YASHICA DIGITAL | O nás, osobně celý tým online marketingu
logo YASHICA DIGITAL

O nás

YASHICA DIGITAL

YASHICA DIGITAL s.r.o. je dceřinná společnost společnosti YASHICA poskytující komplexní služby v oblasti internetového marketingu, kdy veškeré služby a požadavky jsou vypracovávány na míru. Jestli-že dnes podnikáte, tak bez online prostředí to půjde velice těžko. Prezentace firemního profilu na internetu je dnes standard, bez ohledu na to, zda máte práce na rok dopředu nebo potřebujete získat nové zákazníky. První kontakt s vaší firmou je právě prostřednictvím internetových stránek či eshopu, je zapotřebí udělat dobrý dojem.

S námi budete online!

Osobní přístup

Nezáleží na tom, zda jde o malý lokalní business či velkou nadnárodní společnost, přístup je vždy stejný. Osobní přístup je to, co nás odlišuje od jiných, každý projekt je pro nás zajímavý a důležitý. Důlěžitá je především spokojenost našeho partnera.

Řešení na míru

Slova typu „ne, to nejde“ od nás neuslyšíte, vyhovíme všem požadavkům a veškeré projekty které dnes realizujeme jsou stavěny na míru dle obchodních cílů, analytiky a představ zákazníka.

Komplexní služby

Dokážeme zajistit full service a to nejen za online služby. Díky mateřské společnosti YASHICA toho umíme mnohem více. Veškeré služby následně odebíráte od jednoho dodavatele a díky tomu se vám lépe komunikuje a řeší požadavky.


My osobně

 

Petr

Petr

Ředitel a konzultant

Petr je vedoucím celého oddělení a hnacím motorem společnosti. Účastní se veškerých schůzek s klienty, vytváří a navrhuje řešení, která následně s ostatními členy týmu realizuje.

Jirka

Jirka

Administrace, domény a hosting

Jirka se stará o naše stávající zákazníky a řeší jejich požadavky. Zajišťuje servis a vše pro vaší spokojenost s našimi službami.

Kristýna

Kristýna

PPC specialista

Kristýna je expert na internetovou reklamu. Nikdo se nevyzná v PPC kampaních tak, jako ona.

Anežka

Anežka

Grafik / Webdesignér

Anežka je člověk, který vezme vizi, myšlenku a vytvoří ji tvář. Je to zkušená webdesinérka, která předvádí vizuální kouzla a čáry.

Mirek

Mirek

Backend programátor

Mirek je vývojář a dělá to, čemu nikdo nerozumí, ale funguje to! Vše, co mu zadáme je funkční, použitelné a prostě skvělé!

Deepak

Deepak

Frontend programátor

Dee je náš specialista na redakční systém. Realizuje menší a střední projekty pro naše zákazníky, které jsou funkční a působivé.

Hana

Hana

Copywriter

Čtivé texty, které zaujmou a pomohou i vyhledávačům vytváří u nás naše kolegyně Hana. Podílí se na větších projektech a vytváří obsah na web.

Irine

Irine

Frondend programátor

Irine je náš frontend programátor zaměřený na realizaci středních a větších projektů a mezi její přednosti patří programování animací na web.

 

KONTAKTNÍ MÍSTO

Sídlo a kancelář: Žďárského 186
674 01 Třebíč

YASHICA DIGITAL s.r.o.

IČ 06712118
DIČ CZ06712118

Ukázat mapu
Kontakt

Sledujte nás