VÝROBA APLIKACÍ iOS a ADROID
včetně WEBOVÝCH APLIKACÍ a firemních SYSTÉMŮ

Zakázková výroba mobilních a webových aplikací

Moderní doba si žádá digitálních řešení. Specializujeme se na výrobu aplikací, které automatizují procesy, ale i mobilní aplikace pro iOS a Android, které udělají vaši službu nebo e-shop atraktivnější.

Získejte rychleji informace, které se vás týkají

Mobilní aplikace iOS a Android

Firemní systémy, ERP, IS a jiné

Vybrané reference

Přežije ten, kdo se přizpůsobí. Objevte digitalizaci!

Zakázková výroba aplikací a systémů na míru, které zatraktivní Vaší firmu, pomohou zjednodušit firemní procesy, propojí Vás s Vašimi zákazníky. Zvyšte ve vaší organizaci efektivitu a zlepšete firemní kulturu a snižte náklady.

 

Mobilní aplikace iOS a Android

Zakázkový vývoj mobilních aplikací. Chcete mít mobilní aplikaci pro váš web nebo e-shop? Nebo chcete aplikaci pro vaši novou službu či produkt? Pojďme to společně probrat!

 
Mobilní aplikace

Domluvte si konzultaci

Pojďte s námi nezávazně probrat spolupráci. Vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme.

Zakázkový vývoj aplikací

Navrhujeme aplikace řešené na míru, které zatraktivní Vaši firmu, pomohou zjednodušit firemní procesy a propojí Vás s Vašimi zákazníky. Rozsah aplikace se odvíjí od zadání a dle potřeb klienta, ale našim cílem je vyvíjet takové aplikace, která skutečně přináší užitek a u kterých se dá spočítat návratnost.

Plánování
výroby

Aplikace pro plánování výroby a dodržování výrobních norem. Nastavte plány a sledujte výkon a efektivitu svých zaměstnanců v reálném čase.

Servis
a údržba

Servisní technik může kontrolovat veškeré vybavení a opotřebení pomocí aplikace. K dispozici jsou i data o servisních úkonech. Aplikaci je také možné napojit na dodavatele. 

ERP
systémy

Uzavřená komunikace napříč celou firmou, včetně dokumentace, plánování výroby, řešení požadavků a žádostí napříč středisky a další. Přiřazení rolí, úkolů pro jednotlivá střediska / oddělení.

Skladový
management

Mobilní aplikace pro skladníky, kteří mohou skenovat čárové kódy / QR kódy a mohou tak rychle do systému zařadit nové zboží a založit příjemku a nebo zajistit výdej zboží.

Pracovní
výkazy

Výkaz odvedené práce jednotlivých pracovníků včetně spotřebovaného materiálu s možností napojení na účetní software pro fakturaci za odvedenou práci. 

Specializované
e-shopy

Vedoucí pracovníci např. mistři si mohou automaticky objednávat OPP pro své pracovníky. Lidé z kanceláře si objednají kancelářské potřeby a jiné. Odpadá administrativa a zajistí se BOZP.

Snižte náklady
a zvyšte efektivitu!

Co bude za 5 let nevíme! Ale již nyní víme, že je čas na digitalizaci 4.0. Díky jednoduchým systémům se dají zjednodušit procesy, které přinesou úsporu času, zvýší efektivitu a zlepší firemní prostředí.

Digitalizace 4.0

DOPORUČENÍ OD ZÁKAZNÍKŮ

Jdete do toho s námi?

Líbí se vám naše práce? Informujte se o možnostech ohledně vývoje aplikace právě pro Vaše potřeby. 

Cookies

Informujte se o ceně a možnostech.

Vyhněte se zbytečným sankcím.