Objevte Creator Studio

Správce účtů a příspěvků

Creator studio je nástroj od společnosti Facebook pomocí kterého si nyní můžete spravovat veškerý svůj obsah na Facebooku a Instagramu. Služba umožňuje propojit oba účty. Další obrovskou výhodou je, že sem můžete umístit veškeré značky / účty, které spravujete. Oficiální stránky Crector studio

Facebook CreatorStudio

Zveřejňování příspěvků

Můžete si jednoduše naplánovat příspěvky na jednom místě, které se následně zobrazí na Instagramu nebo Facebooku. Můžete si i vybrat, zda chcete příspěvek zobrazit pouze na jedné či druhé síti. Nechybí ani funkce “plánování” příspěvku, tedy naplánování data a času zveřejnění která opět platí pro obě sociální sítě.

Skvělé přehledy

Všechny Vámi zveřejněné příspěvky vidíte na jednom místě, kde vidíte i úspěšnost jako například zobrazení, počet shlédnutí a jiné. Pokud by Vám tento základní přehled nestačil, můžete přejít na Přehledy, které mají v tomto nástroji samostatné místo. Tato sekce je dále členěna do dalších podsekcí. Můžete analyzovat do sytosti.

Doručené zprávy

Součástí nástroje jsou i Doručené zprávy, kde si můžete jednoduše zobrazit veškeré přijaté zprávy na Facebooku nebo Instagramu, stačí si pouze přepnout sociální síť. Na tyto zprávy můžete samozřejmě i reagovat svojí odpovědí.

Management stránky

Kromě vytvoření nové Facebook / Instagram stránky si můžete také přidat nové uživatele, správce ke stránce.

Kolekce zvuků

Věřte nebo ne, ale v tomto nástroji najdete i kolekci zvuků, které si můžete stáhnout. Máte na výběr z různých žánrů od skladech až po zvukové efekty. Nechybí samozřejmě jednoduchý filtr, kde si nastavíte své preference.

Na závěr

Tento nástroj se v naší agentuře velmi rychle osvědčil a využíváme ho každý den! Samozřejmě, je stále co zlepšovat, ale co rozhodně oceňujeme a co dlouhodobě chybělo byla možnost zveřejňovat příspěvky na jednom místě. Sladká tečka na závěr. Creator studio si můžete stáhnout i jako aplikaci pro iOS či Android.

Získejte slevu na webové stránky nebo e-shop ve výši

-10%

Vyplňte poptávkový formulář a SLEVA je vaše!