Joomla 3 končí, aneb čas na změnu

Tento článek je určen všem, kteří využívají platformu Joomla, a to zejména verzi 3 a bohužel nepřinášíme potěšující zprávu. V květnu 2022 vyšla informace o nové verzi Joomla 4 a nikoho v té době nenapadlo, že je to zároveň konec verze Joomla 3. Do 23 srpna 2023 budou vycházet pouze opravy zabezpečení. Ano čtete správně, bohužel! Jenže co teď? Chcete čekat co se stane, nebo je vhodný čas utrácet finance za přechod na Joomla 4? A co když Joomla 4 bude do tří let nahrazena Joomla 5? Trošku začarovaný kruh, že?

Přechod na Joomla 4? Ano, je to možnost! Ale nic není ZADARMO

Pro ty, kteří jsou spokojeni se systémem Joomla existuje řešení. Jedná se o migraci z Joomla 3 na Joomla 4, ale dopředu říkáme – nebude to snadné. A co nové projekty? Naopak se doporučuje už veškeré projekty stavět na verzi Joomla 4. 

Ztratila Joomla vaší důvěru? WordPress je skvělá alternativa!

Redakční systém WordPress, který si naše agentura YASHICA DIGITAL upravila pro potřeby zákazníků nabízí stabilní prostředí pro Váš růst. Navíc aktualizace systému probíhají průběžně a nehrozí, že byste skončili na verzi, která už nebude dále podporována. Jde o nejvíce využívaný systém na světě a data níže mluví jasně. Graf porovnává poslední dva roky systémů WordPress vs. Joomla. Posuďte sami. 

Pokud se podíváme na redakční systém WordPress v porovnání s jinými systémy, tak i zde je jasné prvenství. Není dnes žádným tajemstvím, že i ty největší značky, společnosti dnes staví webové stránky a e-shopy na platformě WordPress. 

Proč systém WorddPress?

Systém WordPress přináší mnoho výhod a ve spolupráci s YASHICA DIGITAL prakticky stabilní a cenově dostupné řešení:

  • Mnoho funkcionalit bez nutnosti programování
  • Stabilita systému
  • Vysoká úroveň zabezpečení díky vlastnímu vývoji
  • Instalace a využívání pouze ověřených doplňků, zbytek přizpůsobujeme na míru

Jednoduché a intuitivní ovládání

Ovládání redakčního systému WordPress je skutečně snadné. Úpravy zvládnou osoby napříč všemi generacemi a se systémem vždy zákazníka zaškolíme. Chcete vidět systém na reálném používání? Napište nám.

Pomůžeme Vám s přechodem z Joomla na WordPress

Proč přecházet na Joomla 4, když je tu WordPress? Rádi Vám vypracujeme řešení na přechod Vašeho projektu z platformy Joomla na WordPress. Napište nám.

Využijte bezplatné konzultace

Rádi s Vámi probereme možnosti, jak efektivně přejí ze systém Joomla na redakční systém WordPress.

Mohlo by vás zajímat

Konzultace ZDARMA

Vyberte si prosím způsob, jak s námi chcete komunikovat. Na výběr máte ze tří možností:

Kontaktovat telefonicky

nebo