fbpx YASHICA DIGITAL | Tvorba webových stránek a eshopů
logo YASHICA DIGITAL

Tvorba webových stránek

TVORBA ŠPIČKOVÝCH WEBŮ

Webové stránky či eshop jsou prvním místem, kde se zákazník může seznámit s Vámi, nabízenými službami či produkty. Získejte důvěru a udělejte dobrý dojem na první pokus. Nezáleží na tom, zda máte malý lokální business nebo jste velká nadnárodní společnost. Nerozhoduje ani to, zda máte hodně klientů či zakázek nebo je potřebujete získat. Webové stránky jsou dnes digitální vizitkou firmy.

Vytváříme moderní webové stránky, které jsou postavené na UX a UI designu. Nejde pouze o to, aby webové stránky zaujaly svým vzhledem, klademe důraz i na použitelnost a funkčnost. K čemu jsou webové stránky, které vypadají hezky, ale nejsou srozumitelné, nedokážete se v nich zorientovat a už vůbec nezískáte ty informace, kvůli kterým jste na web přišly? Webové stránky jsou především o tvrdé práci s daty. Potřebujeme poznat vaše zákazníky, vaše podnikání, znát údaje o návštěvnosti atd. Teprve potom jsme schopni vytvořit prezentaci šitou na míru vám a vašim zákazníkům či partnerům.

Vytváříme takové webové stránky, které nejsou nákladem firmy, ale investicí, která má svoji návratnost.

PROČ WEBOVÉ STRÁNKY OD NÁS?

Firem, které dnes poskytují služby v oblasti webových stránek je mnoho, i my máme konkurenci. Dáme vám ale důvody, proč zrovna my:

  • Ke všem našim zákazníkům přistupujeme osobně, individuálně;
  • Vytváříme funkční projekty a weby postavené na SEO auditu předchozího řešení, dle analytických dat a požadavků firmy;
  • Tradice a zkušenosti, zázemí lidí, specialistů, kteří váš nový web posunou správným směrem;
  • Neuslyšíte od nás, že něco nejde. Jsme schopni realizovat jakýkoliv požadavek

ANALYTIKA A REVIZE

Na začátku potřebujeme poznat vás a vaše zákazníky či partnery, budou nás zajímat vaše dosavadní výsledky. Nahlédneme do návštěvnosti webu a vyhodnotíme také chování uživatelů na webových stránkách. Zrealizujeme SEO revizi současného nastavení, abychom dokázali vyhodnotit technickou kondici současného webu a dle toho navrhneme řešení. Pomocí nástrojů dokážeme velice rychle vyhodnotit, jak si webové stránky vedou z pohledu optimalizace.

Analýza klíčových slov

Vytvoříme vám novou analýzu klíčových slov a tím strategii která určí, jaký obsah by se měl na webových stránkách zobrazovat, aby webové stránky byly správně optimalizované. Dle této analýzy následně vytváříme architekturu webu, nebo-li wireframe. Již od samotného počátku je důležité počítat s obsahem na webové stránky, který bude pro vyhledávače a návštěvníky kvalitní a autentický.

WIREFRAME WEBU

Na základě všech získaných informací vám vytvoříme architekturu webu, která bude reflektovat SEO nastavení a potřeby a chování uživatelů na webových stránkách. Zde se vytváří UX a UI řešení, které následně získá grafickou podobu. Wireframe  je takové naše LEGO, kde si můžeme pohrávat se stavebními kameny webových stránek.

WEBDESIGN WEBOVÝCH STRÁNEK

Moderní, čistý a působivý webdesign, který upoutá každého. Vytváříme čisté webové prezentace postavené na UX a UI designu dle dodané architektury. Vše má své místo a řád. Při tvorbě webových stránek je důležité klást důraz i na vizuální stránku webu.

PROGRAMÁTORSKÉ PRÁCE

Naši programátoři následně převedou grafické vizualizace na funkční projekt, kdy webové stránky optimalizují pro mobily a tablety. Naše projekty jsou programované validním kódem a zaručují tím veškeré standardy.

TESTOVÁNÍ A ODEVZDÁNÍ

Veškeré realizované práce jsou testovány a podrobovány uživatelskému používání na více zařízeních. Funkčnost a použitelnost je pro nás samozřejmostí. Jeli vše odzkoušeno nezbývá nic jiného, než vám webové stránky předat a úspěšně spustit. První půl rok webové stránky dále monitorujeme, sledujeme chování v ostrém provozu a také chování uživatelů.

Chcete se dozvědět více?

DÁME KÁVU?

Navštivte nás osobně v jedné z našich poboček ať už v  Třebíči, Praze, Brně nebo Jihlavě. Rádi s vámi probereme u šálku kávy vaše online požadavky. Jsme mladý, kreativní a dynamický tým lidí a co je důležité, naše práce nás baví! Najdeme způsob, jak zaujmout, získat vaše zákazníky a posunout vaše podnikání kupředu.

Petr Mátl
Digital Marketing Director

YASHICA DIGITAL s.r.o., centrála Třebíč
Žďárského 186, 674 01 Třebíč
T: +420 732 180 042
E: matl@yashica.cz

Sledujte nás